nivell-logo

Försäljning/Support

OBS !  
Offertförfrågan skickas alltid till offert@nivellsystem.se    
Order skickas alltid till order@nivellsystem.se
Inte till respektive säljare....

Gustaf Ehn
Telefon 010-173 18 01
gustaf.ehn@nivellsystem.se

Torbjörn Ljungqvist
Telefon 0501-27 88 87

tobbe@nivellsystem.se

Peter Asp
Telefon 010-173 18 02

peter.asp@nivellsystem.se

Mats Roxlin
Telefon 0501-27 88 83

mats.roxlin@nivellsystem.se

Jessica Roxlin
Telefon 0501-27 88 89
jessica.roxlin@nivellsystem.se

Huvudkontoret i Mariestad Tel. 0501-715 90

Jenny Adamsson Roxlin
Ekonomi/Offert/Order
Telefon 0501-27 88 88

jenny.roxlin@nivellsystem.se

Anneli Roxlin
Ekonomi/Offert/Order
Telefon 0501-27 88 85

anneli.roxlin@nivellsystem.se

Joakim Olsson
Produktion
Telefon 0501-27 88 84

joakim.olsson@nivellsystem.se

Tomas Landqvist
Produktion
Telefon 0501-27 88 86

tomas.landqvist@nivellsystem.se

Mats Roxlin
Ledning
Telefon 0501-27 88 83

mats.roxlin@nivellsystem.se

Christian Steén
Ledning
Telefon 0501-38 53 10

christian.steen@nivellsystem.se

Kontaktformulär

Fabrik/kontor i Mariestad

KOntakt

Nivell System AB
Förrådsgatan 35 B
542 35 Mariestad
Organisationsnummer: 556475-4876
Säte: Mariestad, Västra Götaland
Bankgiro: 5831-9328
Växel: 0501-715 90