KONTAKTA OSS


Nivell System tillverkas i Sverige (Mariestad)
och säljs bland annat via byggfackhandeln, byggföretag, skadehanteringsbolag och återförsäljare.


Nivell System AB
Förrådsgatan 35 B
542 35 Mariestad
Organisationsnummer: 556475-4876
Säte: Mariestad, Västra Götaland, Sverige
VAT: SE556475487601
Bankgiro: 5831-9328
Växel: 0501-715 90

info@nivellsystem.se 
support@nivellsystem.se 
ekonomi@nivellsystem.se 

___________________

offert@nivellsystem.se
order@nivellsystem.se

För bästa service - skicka din Offertförfrågan eller Order till ovanstående E-postadresser

FÖRSÄLJNING och SUPPORT

Gustaf Ehn

Telefon 010-173 18 01

gustaf.ehn@nivellsystem.se 

Peter Asp

Telefon 010-173 18 02

peter.asp@nivellsystem.se 

Jessica Roxlin

Telefon 0501-27 88 89

jessica.roxlin@nivellsystem.se 

Mats Roxlin

Telefon 0501-27 88 83

mats.roxlin@nivellsystem.se 

Torbjörn Ljungqvist

Telefon 0501-27 88 87

tobbe@nivellsystem.se 

HUVUDKONTORET I MARIESTAD

Jenny Adamsson Roxlin

Ekonomi/Offert/Order

Telefon 0501-27 88 88

jenny.roxlin@nivellsystem.se 

Anneli Roxlin

Ekonomi/Offert/Order

Telefon 0501-27 88 85

anneli.roxlin@nivellsystem.se 

Joakim Olsson

Produktion

Telefon 0501-27 88 84

joakim.olsson@nivellsystem.se 

Mats Roxlin

Ledning

Telefon 0501-27 88 83

mats.roxlin@nivellsystem.se 

Christian Steén

Ledning

Telefon 0501-38 53 10

christian.steen@nivellsystem.se 

OM OSS

Nivell System AB
Förrådsgatan 35 B
542 35 Mariestad
Organisationsnummer: 556475-4876
Säte: Mariestad, Västra Götaland, Sverige
VAT: SE556475487601
Bankgiro: 5831-9328
Växel: 0501-715 90
info@nivellsystem.se